Zapraszamy na webinarium poświęcone zarządzaniu dokumentacją techniczną w procesach inwestycyjnych dedykowane Branży Energetycznej, w tym Energetyce Odnawialnej. Stoimy na progu wielkiej transformacji w bardzo ważnej dla naszej gospodarki dziedzinie. Duże zmiany budzą w nas wiele obaw. Skupmy się na tym, aby być jak najlepszymi specjalistami w obszarach, za które odpowiadamy. Pokażmy, że jesteśmy przygotowani do dużych, skomplikowanych projektów technicznych.

Meridian - kompleksowy system zarządzania dokumentacją inżynierską. W Polskiej Energetyce funkcjonuje od 2003 roku, kiedy to miało miejsce pierwsze wdrożenie w Elektrowni Turów. Dziś system funkcjonuje w wielu elektrowniach i elektrociepłowniach, w tym w naszych największych: Elektrowni Bełchatów i Elektrowni Kozienice. Na świecie wykorzystywany jest przez wiele firm o rozproszonej strukturze, jak np. farmy wiatrowe. Wdrożenia systemu Meridian zapewniając właściwą strukturę dokumentacji technicznej mają na celu przyspieszenie realizacji i ograniczanie kosztów projektów inwestycyjnych.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele firm: Accruent – producenta systemu Meridian i ATUTOR Integracja Cyfrowa – firma wdrożeniowa działająca w Polsce. Zapraszamy do udziału w webinarium.

Webinarium obejmuje:

  • Przygotowanie do zarządzania dużą ilością dokumentacji w projektach inwestycyjnych - kodowanie dokumentacji
  • Organizacja dokumentacji w skali modernizowanego zakładu - ALIM
  • Automatyczne przypisanie dokumentów do obiektów: lokalizacji/urządzeń

Speakers

Insights-Event - speaker - Accruent - Mariusz Szlom
Mariusz Szlom
Managing Director, Accruent